Regulamin

 

 

 

REGULAMIN KONFERENCJI

1. Organizatorem konferencji jest portal myslholistycznie.pl , będący marką firmy TRUE4U , z siedzibą w Swarzędzu, 62-020, os. Cegielskiego 20/13, NIP 665 225 76 33, Regon 301268126.

2. Organizator zobowiązuje się do zapewnienia:

a ) wykwalifikowanych prelegentów

b ) wystawienia faktury VAT dla uczestników szkolenia przy pomocy systemu KONFEO

3. Zgłoszenie uczestnictwa następuje poprzez rezerwację miejsca i wykupienie biletu na stronie www.myslholistycznie.pl .

4. Organizator pobiera opłaty za udział w konferencji z góry. Uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia opłaty za udział w konferencji . Dokładna informacja o cenie biletów jest umieszczona na portalu www.myslholistycznie.pl

5. Płatności należy dokonać na poniższe dane: TRUE4U , numer rachunku 10 1140 2004 0000 3702 7757 5816. W tytule należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz meil, płatności można dokonać również za pomocą serwisu Przelewy24.pl, na stronach rejestracji konferencji gdzie kieruje do rezerwacji i zakupu poprzez serwis konfeo.pl

6. Po otrzymaniu płatności Organizator wystawi Fakturę VAT i prześlę ją do uczestnika w wersji elektronicznej.

7. W przypadku rezygnacji z udziału w konferencji w terminie 14 dni od zakupu biletu uczestnik ma zwracane 100 % kosztów uczestnictwa. Odwołanie udziału musi być dokonane w formie pisemnej na podanego meila. Możliwe jest zastępstwo uczestnika inną osobą. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany prelegentów prowadzących wykłady podczas konferencji na skutek zdarzeń losowych.

8. Rejestracja na Wydarzenia wymaga poprzez zaznaczenie odpowiedniego checkboxa: • zapoznania się z informacjami wymaganymi przez art. 13 RODO
• akceptacji regulaminu i polityki prywatności • wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych

9. Dane osobowe podane przez uczestnika (imię, nazwisko, adres email) będą jednak przetwarzane przez Organizatora w celach komunikacji między Organizatorem a Uczestnikiem.

10. Reklamacje dotyczące udziału w konferencji, zapisów na konferencję można zgłaszać drogą pisemną na adres info@myslholistycznie.pl. Na reklamacje Organizator zastrzega sobie prawo odpowiedzi w ciągu 14 dni roboczych.

11. Rezerwacja biletu poprzez formularz zgłoszeniowy oraz uiszczenie opłaty oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

Regulamin do pobrania w wersji pdf

 

www.myslholistycznie.pl

TRUE4U

info@myslholistycznie.pl